• Obwodnica miasta Kraśnik...

  zrealizowano

 • Obwodnica miasta Kraśnik...

  zrealizowano

 • Obwodnica miasta Kraśnik...

  zrealizowano

 • Centrum Handlowe PLAZA,...

  zrealizowano

Oferta

Firma Stalmontaż dysponuje obecnie ok 160 wykwalifikowanymi pracownikami fizycznymi, doświadczoną kadrę na każdym szczeblu n...
Więcej

Realizacje

Zakończone i trwające realizacje firmy Stalmontaż. Znajdziesz tu podstawowe informacje oraz zdjęcia z naszych robót....
Więcej

Praca

Stalmontaż jest prężnie rozwijającą się firmą. Jeżeli szukasz pracy i chesz pracować w Stalmontaż zapoznaj się z oferta...
Więcej

O firmie

Firma powstała w 2002 roku z inicjatywy p. Karola Beraka i p. Grzegorza Paska pod nazwą Mont-bud. Początkowo zajmowaliśmy się profesjonalnym montażem zbrojenia na obiektach kubaturowych i infrastrukturalnych, zarówno w Polsce jak i za granica.

W 2005 roku zmieniliśmy nazwę firmy na obecną – Stalmontaż. Od tej chwili do swoich usług włączyliśmy również prace ciesielsko-betoniarskie co pozwoliło na kompleksowe wykonywanie stanów surowych obiektów budowlanych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w poprzednich latach Stalmontaż prężnie się rozwijał, zyskując opinię solidnej firmy w branży.

Od 2012 roku zaczęliśmy realizować budowy również w systemie Generalnego Wykonawstwa.

W chwili obecnej dysponujemy ok. 160 wykwalifikowanymi pracownikami fizycznymi oraz doświadczona kadrę techniczną, co pozwala wykonać nam każde, nawet najbardziej zaawansowane zadanie. Szczegóły w dziale Oferta.

Zapraszamy do współpracy

Aktualności

Więcej